مقالات آموزشی

ارور لباسشویی ال جی

ارور لباسشویی ال‌جی

هرکدام از ارورهای لباسشویی ال‌جی از معنای خاصی برخوردار هستند که می‌توان با اطلاع از آن‌ها، متوجه علت خرابی دستگاه و تشخیص صحیح آن شد؛ در نظر داشته باشید اطلاع از این خطا صرفاً جهت آگاهی شما می‌باشد و شما عزیزان برای تعمیر لباسشویی ال جی خود، باید از یک نمایندگی تعمیرات ال‌جی و تعمیرکار متخصص لباسشویی ال‌جی که در این زمینه دارای دانش و تخصص لازم می‌باشد کمک بگیرید. کادر مجرب و متخصص رسام سرویس سرویس در هر ساعتی از شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی به شما همشهریان عزیز می‌باشند، شما عزیزان با مشاهده هریک از این ارور لباسشویی ال‌جی می‌توانید با مرکز فوق‌تخصصی رسام سرویس سرویس و تعمیرکاران متخصص این مجموعه تماس حاصل کنید (02137851) و یا درخواست خود را به‌صورت تکمیل فرم‌های آنلاین درخواست تعمیرکار ثبت نمایید.

در اینجا قصد داریم با عنوان ارورهای لباسشویی ال‌جی که هنگام استفاده از این دستگاه با آن مواجه شده‌اید و تشریح علت آن‌ها شما را در این زمینه یاری کنیم:

 

لباسشویی مدل Wm_w,407

 ارور CL لباسشویی ال‌جی

در لباسشویی مدل Wm_w,407 قفل کودک دستگاه گیرکرده است، برای رفع این مشکل قفل کودک را بازو بسته کنید و به مدت 3s دکمه قفل کودک را فشار دهید.

ارور OE لباسشویی ال‌جی

مشکلی در تخلیه آب دستگاه لباسشویی مدل Wm_w,407 به وجود آمده است که برای رفع آن، لوله خروجی (تخلیه) و پمپ تخلیه را بررسی کرده و در صورت مشاهده گیر یا انسداد توسط اشیا خارجی، آن را خارج نمایید.

ارور DE لباسشویی ال‌جی

مشکلی در بسته شدن درب لباسشویی مدل Wm_w,407 وجود دارد و درب باز می‌باشد، برای رفع این مشکل درب لباسشویی را یکبار بازو بسته نمایید و سپس میکروسوئیچ آن را بررسی نمایید.

ارور UE لباسشویی ال‌جی

لباسشویی مدل Wm_w,407 در محل نادرست قرار گرفته و تراز نمی‌باشد، جهت رفع این مشکل پایه‌های لباسشویی ال‌جی و تراز بودن دستگاه را بررسی نمایید.

ارور SE لباسشویی ال‌جی

مشکلی در موتور دستگاه لباسشویی به وجود آمده است، در صورت مشاهده این مشکل فوراً با متخصصان خدمات تعمیر لباسشویی ال‌جی در رسام سرویس سرویس تماس حاصل فرمایید.

 

ارور CE لباسشویی ال‌جی

اتصال کوتاهی در موتور لباسشویی ال‌جی شما رخ‌داده است، جهت رفع این مشکل برد الکترونیکی دستگاه باید توسط یک فرد متخصص بررسی و تعمیر گردد.

ارور LE لباسشویی ال‌جی

عملکرد موتور لباسشویی دچار اختلالاتی شده است که رفع آن تنها توسط یک تعمیرکار متخصص لباسشویی صورت می‌گیرد.

ارور FE لباسشویی ال‌جی

دستگاه لباسشویی بیش از حد آبگیری کرده است، احتمال دارد هیدروستات تنظیم نباشد یا دچار اختلالاتی شده است.

ارور TE لباسشویی ال‌جی

دمای آب بیش از حد مجاز خود افزایش‌یافته است، برای حل این مشکل ترموستات و المنت حرارتی و سنسور حرارتی دستگاه باید توسط یک فرد متخصص بررسی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض گردد.

ارور PE لباسشویی ال‌جی

مشکلی در هیدروستات لباسشویی ال‌جی وجود دارد، جهت رفع این ابتدا میکروسوئیچ یا هیدروستات دستگاه بررسی شده و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض گردد.

ارور lE لباسشویی ال‌جی

مشکلی در سیستم ورودی آب لباسشویی وجود دارد یا آبگیری دستگاه در زمان تعیین شده انجام نشده است، پس احتمال دارد که لوله‌های ورودی دچار انسداد یا گرفتگی شده یا مشکلی در شیر ورودی آب رخ‌داده باشد که هر دو باید بررسی و مشکل برطرف گردد.

 

لباسشویی مدل Wm_721n

ارور CE لباسشویی ال‌جی

جریان برق ورودی به مدار موتور بیش از حد مجاز خود می‌باشد، جهت رفع آن دوشاخه را از برق کشیده و پس از مدت 10s دوباره آن را به برق متصل کنید و اما اگر مشکل از منطقه سکونت باشد باید از یک ترانزیستور استفاده نمایید.

ارور CD لباسشویی ال‌جی

البسه خشک شده و عملیات خنک شدن در حال انجام می‌باشد پس با فشاردادن دکمه pauseاین خطا برطرف خواهد شد.

ارور CL لباسشویی ال‌جی

قفل کودک دستگاه لباسشویی فعال شده است، قفل کودک را به مدت‌زمان سه ثانیه نگه دارید تا غیرفعال شود.

ارور lE لباسشویی ال‌جی

آب به اندازه کافی درون لباسشویی پرنمی‌شود، جهت برطرف نمودن این موضوع، فیلتر و شیلنگ ورودی آب را بررسی و در صورت سالم بودن آن، شیربرقی را نیز چک کنید.

 

لباسشویی مدل Wm_b124s

ارور lE لباسشویی ال‌جی

جریان آب ورودی دستگاه به میزان کافی نمی‌باشد؛ برد کنترلی، فیلتر ورودی و شیلنگ ورودی آب باید توسط یک متخصص بررسی و چک شود.

ارور UE لباسشویی ال‌جی

دستگاه لباسشویی تراز نیست، پایه‌های دستگاه را بررسی و در وضعیت مناسبی قرار دهید.

ارور OE لباسشویی ال‌جی

مشکلی در تخلیه آب دستگاه وجود دارد، ابتدا پمپ تخلیه را از نظر گیر اجسام خارجی و انسداد بررسی کنید.

ارور FE لباسشویی ال‌جی

آب از محفظه لباسشویی ال‌جی سرریز شده است، شیر برقی و هیدروستات دستگاه خود را بررسی کنید.

ارور PE لباسشویی ال‌جی

سطح آب دستگاه بالاتر از حد مجاز می‌باشد، ازاین‌رو سنسور فشار سطح آب، میکروسوئیچ و هیدروستات را چک کنید.

ارور DE لباسشویی ال‌جی

مشکلی در سنسور المنت حرارتی دستگاه وجود دارد، المنت باید توسط یک تعمیرکار متخصص بررسی و تعمیر گردد.

ارور LE لباسشویی ال‌جی

موتور دستگاه قفل شده و اجزای آن باید توسط یک تکنسین متخصص بررسی و تعمیر شود.

ارور PF لباسشویی ال‌جی

مشکلی در سیستم برق رسانی دستگاه رخ داده است، برد کنترلی و اتصالات لباسشویی را چک کنید.

 

لباسشویی مدل Wm_721n

ارور DE لباسشویی ال‌جی

درب لباسشویی خراب شده یا بسته نمی‌شود، برای رفع یا جلوگیری از این مسئله، از پرکردن بیش از حد دیگ لباسشویی اجتناب نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *